KIRJUTA MEILE

info@peliasbaltic.ee

KONTOR

Treiali tee 2, Peetri alevik, Rae vald, Harjumaa 75312

Küsi pakkumist

Kirjuta meile hinnapakkumise saamiseks – vastame esimesel võimalusel

Korduma kippuvad küsimused

Kahjuritõrje hind oleneb konkreetsetest asjaoludest, näiteks: 
  • kahjurite liigist (rotid, prussakad, lutikad vms);
  • kahjuritõrje meetodist (pritsimine, geeltõrje, udutamine vms);
  • ruumide suurusest (1-toaline korter, 120 m² suurune eramaja vms);
  • kahjurite populatsiooni suurusest (ühekordne tõrje või on vajalik ka kordustõrje(te) teostamine);
  • objekti asukohast.
Konkreetse hinnapakkumise saamiseks palun võtke meiega ühendust – vastame Teile kiiresti esimesel võimalusel. Vajadusel teostab meie kahjuritõrje ekspert enne hinnapakkumise tegemist tasuta objekti ülevaatuse. Pikaajaline koostöö kahjuritõrjevahendite tootjatega võimaldab meil kahjuritõrje teenuseid osutada mõistlike hindadega.
Kahjuritõrje kestus oleneb konkreetse objekti suurusest – reeglina tõrje korteris või eramus kestab ca 30 minutit.
Meie kasutame kahjuritõrjes ainult sertifitseeritud tooteid, mis vastavad Euroopa Liidu kvaliteedistandarditele ning on keskkonnale, inimestele ja lemmikloomadele ohutud. Konkreetsed juhised ja selgitused annab kahjuritõrje ekspert kohapeal. Kasutatavate biotsiidide info on märgitud teostatud kahjuritõrje aruandes ja on leitav meie kodulehelt.
Reeglina võib kahjuritõrje teostamise ajal viibida kodus, kuid mõned kahjuritõrje meetodid eeldavad ruumides mitteviibimist kahjuritõrje ajal või ka mõni aeg pärast  kahjuritõrje teostamist. Teavitame vajalikest meetmetest eraldi iga kord enne kahjuritõrje teostamist.
Üldjuhul reageerime väljakutsetele esimesel võimalusel – konkreetne kahjuritõrje läbiviimise aeg lepitakse kokku iga kliendiga eraldi. 
Lepingulise ärikliendi väljakutsele reageerime viivitamata, hiljemalt järgneval päeval või muul ajal kokkuleppel kliendiga.
Soovitame kahjuritõrje tellida kohe, kui leiate märke näriliste või kahjurputukate tegevusest ja/või käsimüügi kahjuritõrje vahendid ei anna soovitud tulemust. Kahjurite populatsioonid kasvavad üldjuhul kiiresti ning edasilükatud kahjuritõrje võib hiljem kallimaks osutuda.
Kvalifitseeritud kahjuritõrje ekspert omab luba kasutada professionaalseid kahjuritõrje vahendeid (biotsiide), mis ei ole tavatarbijale kaubandusvõrgust kättesaadavad – need vahendid on reeglina kiiremad ja tõhusamad. Kahjuritõrje eksperdi töövõtted ja -meetodid on alati ajakohased.
Lepingulisele kliendile on tagatud regulaarne kahjurite inspektsioon koos kõikide vajalike vahendite ja professionaalse nõustamisega. Lisaks kiirreageerimine kahjuritõrjeks inspektsioonivahelisel ajal. Loome ka korrektse dokumentatsiooni, kui see on vajalik järelevalveasutusele (nt toiduainete töötlemisega seotud ettevõttes).